Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Wraki na szlaku

Wraki na szlaku

Travel Channel SD: od 11 grudnia, w każdy wtorek, o godz. 21:00
    Travel Channel HD: od 14 grudnia, w każdy piątek, o godz. 21:00

To prawdziwy cud, że ktokolwiek z uczestników wyprawy „Trabanty na trasie” przeżył, a na dodatek ma ochotę na kolejne szalone wyzwanie. John Lovejoy i Tony Perez mieli jednak dość odwagi, żeby zmierzyć się z własnymi słabościami. A może to była zwykła głupota?... Zwerbowali całkiem nową ekipę, którą zabrali ze sobą w podróż, od Berlina po Republikę Południowej Afryki. Za środki lokomocji posłużyły im najbardziej rozgracone auta jakie udało się znaleźć. Znając wybuchowy temperament Johna, można było przewidzieć, że wycieczka szybko zamieni się w chaos. A prowadzenie rozsypującego się samochodu marki renault na trzecim biegu z prędkością 120 km/h po autostradzie, musiało spowodować zatarcie silnika… Do tego załoga cały czas kłóci się ze sobą, więc kiedy dotrą do Afryki, ich problemy staną się naprawdę poważne. Na granicy mauretańskiej dowiedzą się, że ich wizy są nieważne i muszą wrócić do Rabatu, czyli jakieś dwa tysiące kilometrów wstecz. Po drodze zostaną jeszcze okradzeni i aresztowani, a atmosfera w ekipie wciąż będzie się pogarszać. Czy zdołają w ogóle dotrzeć do RPA? „Wraki” to najodpowiedniejsze słowo na określenie, nie tylko samochodów, ale i samych uczestników tego wariackiego przedsięwzięcia.
    www.travelchanneltv.pl

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

„Wraki” to najodpowiedniejsze słowo na określenie, nie tylko samochodów, ale i samych uczestników tego wariackiego przedsięwzięcia. - no to mnie chyba najbardziej zachęciło. Brzmi fajnie, zobaczymy, co to będzie, to i ocenimy
    `Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku`

Cytat Zamieszczone przez Magda Kajzer Zobacz posta
    „. Brzmi fajnie, zobaczymy, co to będzie, to i ocenimy
    Kiedy zobaczymy? Program lecial chyba 2 lata temu i byl nawet ciekawy jak an obecny repertuar Travela. Bedzie jakas powtorka?

W necie coś czytałam o tym, że będzie wznawiany.
    Dlatego tak napisałam. Ale czy to prawda, to się okaże, bo oficjalnego info nigdzie niestety nie znalazłam.
    `Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku`

czy będzie jeszcze produkcja programu?

Ostatnie programy były w czerwcu. Czy będzie kontynuacja programu po wakacjach?
    Zajmuję się księgowością i obsługą rachunkową firm na terenie opolszczyzny, oraz doradztwem gospodarczym.

Też jestem ciekawa, co do kontynuacji.
    Ostatnio edytowane przez Grażynka ; 2016-09-02 o 09:16

Ciekawie się zapowiada, może coś tego wyjdzie.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów