Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Gdzie przenocować gości biznesowych?

Witam Serdecznie.
    Poszukuje pilnie jakiegoś hotelu w klasie biznes, dla międzynarodowych gości. Czy jest coś wartego uwagi, niekoniecznie musi być w centrum. Może być położone w jakiejś ładnej okolicy pod Warszawą, żeby mogli sobie pospacerować itd. Z daleka od zgiełku miasta ale też nie za daleko, żeby dojazd do centrum nie zajmował za długo czasu. Będę wdzięczy za Wasze propozycje.
    Pozdrawiam

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Turysta
    Cytat Zamieszczone przez mikus Zobacz posta
    Witam Serdecznie.
    Poszukuje pilnie jakiegoś hotelu w klasie biznes, dla międzynarodowych gości. Czy jest coś wartego uwagi, niekoniecznie musi być w centrum. Może być położone w jakiejś ładnej okolicy pod Warszawą, żeby mogli sobie pospacerować itd. Z daleka od zgiełku miasta ale też nie za daleko, żeby dojazd do centrum nie zajmował za długo czasu. Będę wdzięczy za Wasze propozycje.
    Najlepszym wyborem dla ciebie będzie ten hotel pod warszawą . Położony niedaleko od rogatek, luksusowy wystrój w miarę przystępnych cenach, położony w ciekawym sąsiedztwie stawów, kilka razy załatwiałem tam noclegi dla przyjezdnych kontrahentów i zawsze byli zadowoleni.

Cytat Zamieszczone przez RZA Zobacz posta
    Najlepszym wyborem dla ciebie będzie ten hotel pod warszawą . Położony niedaleko od rogatek, luksusowy wystrój w miarę przystępnych cenach, położony w ciekawym sąsiedztwie stawów, kilka razy załatwiałem tam noclegi dla przyjezdnych kontrahentów i zawsze byli zadowoleni.
    Może być dzięki za namiar.
    Pozdrawiam

Pewnie to już nieaktualne, ale ja polecam z kolei hotel w Warszawie BW Felix położony w centrum.

ja polecam hotele na stegnach Atos Portos i Aramis 3 hotele i 3 standardy koło siebie i w dobrej lokalizacji. ul. Mangalia

Jeżeli chodzi o komfortowy nocleg w atrakcyjnej lokalizacji dla gości biznesowych, to zapraszamy także do naszego hotelu Zlote-Runo, w którym możecie także przeprowadzić konferencję biznesową, szczegóły na naszej stronie

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów