Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

tani hotel w krakowie

Szukam taniego hotelu/hostelu w krakowie. najlepiej w pobliżu centrum

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Guest
    Twój post przeniosłam do odpowiedniego działu. Może teraz będzie ci łatwiej znaleźć.

Z fajnych hoteli w centrum znam Old Town Hostel, przy Placu Szczepańskim. Nocleg tam kosztuje 50 zł/os, gratis dostajesz śniadanie (swoją drogą przepyszne). Miejsce całkiem przyjemne, z miłą atmosferą i sympatyczną obsługą.

hej. jeśli chodzi o tani nocleg w Krakowie to tez polecam Old Town Hostel. W sumie byłam tam dopiero raz ale niczym mnie nie zawiódł, był spokój w nocy, czysto i dość ładnie, ale co najważniejsze ten hostel jest w samym centrum miasta! Tzn. zaraz przy Rynku Głównym.I to tak tanio! jeśli szukasz tanio i w centrum to tylko Old Town Hostel.

Turysta

Old Town Hostel

Dołączam się do zdania poprzedniczek! Old Town Hostel to bardzo dobra lokalizacja w sercu Krakowa, tanio, miło i czysto! polecam

Szukaj poprzez Booking/Bookapart albo spróbuj na Airbnb

W centrum Krakowa nie ma czegoś takiego jak "tani hotel", bo ceny są bardzo wygórowane i musimy mieć ten fakt na uwadze. Jeżeli już ktoś che przenocować jak najtaniej to polecam szukać raczej na przedmieściach lub w hostelach.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów