Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
    Guest

Rezerwacja warszawskich hoteli

WYPRZEDAŻ POKOI

Specjalnie dla Ciebie maksymalnie obniżamy ceny naszych warszawskich hoteli.

Rezerwuj pokój w Warszawie już od 115 PLN! W cenie pokoju gorący bufet śniadaniowy.

START hotel ATOS* już od 115 PLN

START hotel ARAMIS* już od 115 PLN

START hotel PORTOS*** już od 155 PLN

START hotel FELIX*** już od 175 PLN

Oferta ważna tylko przy rezerwacji on-line w terminie 18.11.2009-15.02.2010.
    Oferta promocyjna wymaga płatności z góry.
    W przypadku anulacji lub zmian kwota rezerwacji nie będzie zwracana.
    Oferta nie może być łączona z innymi promocjami.
    START hotel - hotele Warszawa Karków Wrocław Poznań Gdańsk Katowice Konferencje Szkolenia

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Talking Tanie i o bardzo wysokim standardzie Apartamenty

Ja osobiście chciałam polecić Apartament w centrum Warszawy-czyste ,świetna obsluga i do tego lokalizacja-jak dla mnie rewelacja GORĄCO polecam wam firmę CENTRAL APART Tanie noclegi Warszawa tańsze niĹź hotele, apartamenty w Warszawie

Guest
    "Wiosenne porządki cenowe" w warszawskich hotelach

Rozpoczęła się właśnie nowa promocja cenowa "Wiosenne porządki cenowe", w której ceny w warszawskich hotelach sieci Start.
    Oferta obejmuje następujące obiekty (cena za pokój):
    - hotel ATOS*, od 155 PLN,
    - hotel ARAMIS*, od 155 PLN,
    - hotel PORTOS***, od 185 PLN,
    - hotel FELIX***, od 185 PLN.

Oferta ważna jest tylko przy rezerwacji on-line w terminie 1.03.2010-10.05.2010 i wymaga płatności z góry. W przypadku anulacji lub zmian, kwota rezerwacji nie będzie zwracana. Oferta nie może być łączona z innymi promocjami. Ilość pokoi w ofercie jest ograniczona.

Ja rezerwuję bezpośrednio ze stronki oficjalnej hotelu. Ostatnio tak robiłam, chcąc zabookować nocleg tutaj. Dobre hotele w Warszawie robią wsyzstko, żeby takie sprawy można było załatwić online. Mega wygoda.

Ja rezerwuję bezpośrednio na stronie hotelu.

Ja również rezerwuje na stronie hotelu. Np. hotel Rialto, który wręcz ubóstwiam ma bardzo prosty formularz rezerwacyjny i jest to dla mnie wygodna forma. Podoba mi się równie strona, równie stylowa co sam obiekt a dla osoby pracującej w dziedzinie marketingu to bardzo ważne, jaką wizytówkę czyt. stronę internetową ma dany obiekt

Na te czasy nie wyobrażam sobie, żeby nie można było zarezerwować pokoju przez stronę internetową hotelu. To jest niezła wygoda.

www.exclusivedecking.com.pl/deska-tarasowa-kompozytowa
    Ostatnio edytowane przez renia ; 2016-09-05 o 13:04

Dokładnie każdy szanujący się hotel ma taką opcję. Jest przecież XXI wiek.

A który hotel tak nie robi, teraz to technologia poszła naprzód. A ten kto się nie rozwija zostaje w tyle.

Zdecydowanie tak, rezerwacja pokoju online w hotelu to standard bez którego ciężko jest się obejść, nie wyobrażam sobie aby takiej opcji nie było w dzisiejszym świecie. Co do samego noclegu to warto zerknąć do naszego hotelu Zlote-Runo, eleganckie i stylowe pokoje a także rozsądne ceny.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów