Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 63
    Warto wybrać się do Wejherowa, jest położone 25km od morza. To świetna alternatywa dla zatłoczonych nadmorskich miast. Bardzo przystępne ceny, duży wybów noclegów, moc atrakcji - parki miejskie, plaża. Polecam zajrzeć na ich stronę www.wejherowo.pl .

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

W sumie opcja nie jest zła, domyślam się że w Wejherowie przynajmniej unikniemy tłumów i można liczyć na niższe ceny. Sam dojazd nad morze nie będzie aż takim problemem, 25km nie jest daleko. Jak się na to zapatrujecie?

Nad morzem jest mała miejscowość Chłapowo, która nie jest tak bardzo popularna wśród turystów dzięki czemu nie ma tłumów. Chociaż mogło to się zmienić bo sporo już upłynęło od mojego wyjazdu.

Ja w tym roku plan mam prosty, ale jakze przyjemny - Bieszczady! Myślę, ze to opcja dobra dla każdego, zwłaszcza dla takich jak ja, co im życie strasznie szybko biegnie. Do tego jest tam super baza noclegowa - Bieszczady pensjonaty

Dla mnie nie ma jak góry. Jeśli w Polsce to tylko Bieszczady, pełna zgoda. Jednak ja wolę kamperem

Turysta
    Przegląda
    Rzeszów
    A ja od zawsze kocham nasz polskie góry. To jest ten klimat, to są te wędrówki, które odbywa się z ogromną przyjemnością. Droga nad Morskie Oko nigdy mnie nie męczy, a odpręża. Wejście na Giewont zapamiętam chyba do końca życia. Nie chciało mi się wracać, ale mam ten komfort, że zawsze mogę i chcę tam wracać.

A może tak wybrać się w polskie góry? U podnóża Karkonoszy leży doskonay ośrodek wypoczynkowy http://www.noclegi-agroturystyka.com.pl/, gdzie ceny pokoi zaczynają się od 35 zł. Można spędzić wspaniały czas w górach za grosze!

Naczytałem się w internecie w temacie podróży z camperem i wszyscy to chętnie polecają, tylko warto mieć wszystko zaplanowane i być przygotowanym na każdą okazję sam chciałabym pojechać za rok ze znajomymi. Na razie szukamy dobrej firmy lub kogokolwiek kto mógł by nam wynająć
    http://dethleffs-polska.pl/wynajem-kampera/ <---- znalazłem w necie firmę Dethleffs, ale nie wiem jakie mają ceny. Mam nadzieję że nie za drogo

My w tym roku jak na razie planujemy wypad z dziećmi, do Rabkoladnu, sami byliśmy tam dwa lata temu, teraz podobno jest wiele nowych atrakcji, wiec planujemy wybrać się znowu. Do tego cenowo wypada to bardzo fajnie. A i dzieci wcześniej były ogromnie zadowolone, więc i teraz mam nadzieję inaczej nie będzie

Moim zdaniem warto wybrać się na wczasy odchudzające jeżeli ktoś ma problem ze zbędnymi kilogramami zapraszam na naszą stronę chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów