Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
    W tamtym roku wybrałam się do spa nad morzem, ponieważ uważam, że podczas urlopu każdemu należy się odrobina odpoczynku oraz relaksu. W hotelu można było skorzystać z całej palety usług kosmetycznych dla ciała oraz masaży. Wnętrza były przestronne oraz przytulne, a pokoje wyposażone w TV, telefon, lodówkę, łazienkę z prysznicem oraz bezprzewodowy internet. Każdy kto chce zadbać o swoją urodę oraz miło spędzić czas nad polskim morzem powinien wybrać się do Pobierowa. Dla mnie to były cudowne wakacje oraz zasłużony wypoczynek i każdemu to polecam Szczegółową ofertę oraz galerię zdjęć można zobaczyć na stronie: http://www.baginscyspa.com.pl/pl/

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Jeżeli szukacie dobrych noclegów na morzem, to rzućcie sobie okiem na tę stronę, tutaj dla przykładu Kołobrzeg: Kołobrzeg noclegi - ez najmniejszego problemu znajdziecie coś dla siebie i to w bardzo dobrych cenach!

Jeśli szukasz tanich, a fajnych noclegów nad Bałtykiem to ja polecam Wejherowo. W prawdzie nie leży ono nad samym morzem (oddalone jest o 25km), ale z Trójmiastem Wejherowo połączone jest linią szybkiej kolejki Ceny są na prawdę dużo niższe niż nad samym morzem, a baza noclegowa jest na prawdę rozwinięta. Samo Wejherowo oferuje masę atrakcji! Jest co zwiedzać, ale również gdzie wyjść wieczorem.
    Sprawdźcie na stronie www.wejherowo.pl

Co do noclegów to proponuję szukać ich poprzez portale rezerwacyjne typu Bookapart lub Booking

Teraz we wrześniu można spokojnie przebierać w różnych ofertach, wystarczy tylko wybrać swoją ulubioną miejscowość nad morzem, nie powinno być tłumów turystów, pytanie tylko czy pogoda dopisze bo z tym różnie bywa.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów