Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
    Banned
    W zakopanem chyba dużo takich luksusowych hoteli można znaleźć prawda?
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2015-01-03 o 14:06

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Witam,

Zakopane jak najbardziej ma swój urok ale z roku na rok robi się tam coraz tłoczniej, może tak jakaś inna lokalizacja ? na przykład Szczawnica, fajne miejsce na wypoczynek, trochę do zwiedzania w okolicy i można zrobić wypad na Słowację.
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2015-02-25 o 10:12

Turysta
    Przegląda
    Warszawa
    Ja bywam regularnie raz w roku, na weekend, podczas ferii z dzieciakami itp. Ostanie dwa lata to organizowanie wypadu przez serwisy rezerwacyjne. W 2014 był to bookapart i bardzo dobrze, bo tak miłego urlopu dawno nie miałam.

2 razy w roku jestem w okolicy Zakopanego - w Kościelisku. Nie ma tłumów, jest ciszej, spokojniej i według mnie taniej. Poza tym cenię sobie bliskość Tatr Zachodnich. Od lat śpię w jednym i tym samym Hotelu w Kościelisku

Oczywiście wszystko zależy od upodobań i celu pobytu w górach. Kościelisko jest o tyle fajne, że jak się chce, to w 15 minut jest się w Zakopanem i korzysta się z jego uroków.

Pozdrawiam,

Piotrek

ja lubię np. Poronin. Świetna okolica, jest spokojnie, a równie pięknie! Do zakopca w razie czego też nie jest daleko -a le najważniejsze, że nie ma tego zgiełku. No i jest super baza noclegowa - Poronin noclegi - do tego, ale to chyba oczywiste, jest taniej, czasami znacznie taniej, zależy jak dobrze poszukamy

Turysta
    Przegląda
    Ogrodzieniec
    Taaa, Poronin i Zakopane. Tylko jakoś nikt nie pisze ile w korkach trzeba stać aby tam dojechać. No i aby wrócić

Ja znalazłem fajna ofertę na nocleg w Zakopanem https://www.topdeals4travel.com/pl/h...nosalowy-dwor/ niestety sam z niej nie skorzystam bo żona nie przepada za górami ale może komuś się przyda to podsyłam link.

Akurat nocleg w Poroninie może być bardzo uciążliwy ze względu na sam dojazd do Zakopanego- mamy co prawda kilak km, ale będziemy z niemal zawsze stać w gigantycznych korkach, więc odradzam. Jeżeli już to polecam bardziej Kościelisko, gdzie nie dość że jest bliżej to unikniemy korków.

Zakopane tanie noclegi to wcale nie są rzeczy niemożliwe, wystarczy tylko dobrze poszukać i coś sie znajdzie na 100%! Inna kwestia to fakt, ze Zakopane to nie zawsze jest najlepsza opcja na weekend, np. zwłaszcza majowy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów