Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Kuchnia grecka

Musaka jest bardzo dobra, dzis sobie przyżądzę zgodnie z tym przepisem Dziekuję.

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Kawa po grecku
    Ostatnio edytowane przez SolarTravel ; 2012-03-20 o 19:49

Turysta
    Przegląda
    Katowice
    Uwielbiam podróżować i poznawać zwyczaje, tradycje, upodobania oraz potrawy charakterystyczne, dla danego kraju. Co do kuchni greckiej, nie jestem jej wielką zwolenniczką (chociaż, ponoć należy do jednej ze zdrowszych) jednak i w niej kilka potraw przypadło mi do gustu. Jeśli chodzi o Grecję uwielbiam tamtejszą musakę. Jest to danie z zapiekanych bakłażanów, ziemniaków i mięsa mielonego (wszystko to co uwielbiam), słynne tzatziki, których przedstawiać chyba nie muszę. Często w domu przygotowuję też sałatkę grecką, robioną na bazie świeżych warzyw, fety i oliwek.

podróżowanie jest świetne dzięki temu doznajemy nowych tradycji i kultury. Tak naprawdę nie trzeba jechać zagranice aby doznać tamtejszej kuchni w Polsce mamy też świetnych kucharzy np w którzy potrafią przygotować posiłek identyczny co w Grecji.
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2016-03-16 o 18:30

Generalnie bardzo mi smakowało jedzenie greckie.

Kocham podróżować i zwiedzać ciekawe, piękne miejsca, w Grecji piłę kiedyś kawę frape i wyśmienite sałatki..

Dzieki za przepis

Turysta
    Przegląda
    Szczecin
    Ja bardzo milo wspominam smak oliwek, ktore diametralnie różnią się od tych kupowanych w Polsce

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów