Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
    Guest

Park Wodny w Tarnowskich Górach

Park Wodny w Tarnowskich Górach
    ul. Obwodnica 8, 42-600 Tarnowskie Góry
    PARK WODNY
    czynny codziennie
    6.30 - 22.00

Basen z falą MORSKĄ
    Dł. 30 m, szer. 10m, głębokość od 0-1,5 m, u nas możesz przeżyć SZTORM - uruchamiana co 30 minut prawdziwie morska fala – przysporzy Ci zawrót głowy. To miejsce, gdzie możesz oswoić się z wodą, nawet niemowlęta pływają na fali - w czasie „ciszy na morzu” na falę wkracza bowiem szkoła pływania.

BASEN Rwąca Rzeka
    Kąpiel jak w naturalnym górskim potoku. Porwany przez prąd rzeczny wpadasz prosto pod wodospad PRAWIE górskiego wodospadu - strumień ciepłej wody z dwóch wodnych kaskad rozluźnia nawet najbardziej spięte mięśnie karku. Temperatura wody waha się od 28°C do 30°C.

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Guest
    Solanka
    Basen z wodą słoną o temperaturze 37°C, z możliwością masażu barków, pleców i stóp, o właściwościach leczniczych. W tym basenie polecamy szczególnie gimnastykę relaksacyjną, osoby starsze zapraszamy na specjalny zestaw ćwiczeń. Tutaj także łatwiej możesz pozbyć się zbędnych kilogramów, zaradzimy także Twoim zmęczonym stawom i przygotujemy Cię do sezonu zimowego.

Fajny aquapark, polecam dla całej rodziny

home page

Zgadza się, raz miałem okazję tam być i również zdecydowanie polecam dla całej rodziny, głównie ze względu na liczne atrakcje z jakimi możemy się tam spotkać. Cenowo wcale nie wychodzi to tak drogo.

Bardzo fajny aquapark jest też w Rudzi Śląskiej

Zdecydowanie Ruda Śląska jest super. W Tychach też kończą nie długo.

Dla mnie Park Wodny w Tarnowskich Górach jest jednak mimo wszystko lepszym miejscem, chociaż zobaczymy jak będzie prezentował się ten w Tychach, jeżeli macie informacje na ten temat to czekamy z niecierpliwością

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów