Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    Guest
    Mikrokraje Europy Remigiusz Mielcarek
    Rodzaj: przewodnik
    Format: 12,5 cm x 19,5 cm
    Objętość: 182 stron
    Okładka: miękka
    Rok wydania: 2005
    Miejsce wydania: Poznań
    Wydawca: Sorus
    cena-22,5zł
    Z książki dowiemy się np., że księciem Andory jest prezydent Francji, poznamy kilka bardzo niezależnych od Wielkiej Brytanii mikrokrajów na Wyspach Normandzkich, z których jeden – Sark – jest jedynym krajem w Europie, gdzie panuje (zapisany w konstytucji!) feudalizm, a prawo zezwala mężom bić żony.

Mediterranean Europe
    Wydawnictwo: Lonely Planet Publications , Styczeń 2001
    ISBN:1-86450-154-5
    Liczba stron:992
    cena-91,5zł

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Byłem jakiś czas temu w Andorze, przed wyjazdem zakupiłem w Krakowie na Starowiślnej w Geografie przewodnik " Andora po drugiej stronie lustra" autorstwa Jerzego Zebrowskiego wydawnictwa Rewasz. Polecam! Co do mapy to korzystałem ITMB 1:40 000 choć chciałem coś tańszego, ale nic innego nie mogłem dostać w całym KRK.

Znacie jakieś inne przewodniki/mapy po Andorze ?

Andora mapa przewodnik

Byłem jakiś czas temu w Andorze, przed wyjazdem zakupiłem w Krakowie na Starowiślnej w Geografie przewodnik " Andora po drugiej stronie lustra" autorstwa Jerzego Zebrowskiego wydawnictwa Rewasz. Polecam! Co do mapy to korzystałem ITMB 1:40 000 choć chciałem coś tańszego, ale nic innego nie mogłem dostać w całym KRK.

Znacie jakieś inne przewodniki/mapy po Andorze ?

Tradycyjne mapy oraz atlasy wciąż się jeszcze bardzo przydają,
    zwłaszcza, według mnie, bardzo przydatne są dokładne mapy turystyczne oraz plany poszczególnych miast,
    przy zwiedzaniu a szczególnie podczas wycieczek górskich są niezastąpione,
    ja zazwyczaj korzystam z map Wydawnictwa Piętka, http://www.mapy.com.pl/index.php?cen...orie.php&kat=2, mają ich całkiem sporo do wyboru, zwłaszcza te turystyczne są bardzo fajne.

hej hej hej hej hej

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów