Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wyjazd na wakacje, a ubezpieczenie.

Ubezpieczenie turystyczne to w ostatnim czasie coraz bardziej gorący temat, tym bardziej, że jego cena podobno ma wzrosnąć i tutaj pytanie gdzie obecnie najlepiej się ubezpieczać? Na co zwracać uwagę, co jest dobre, a co nie? Dość ciekawie wygląda ubezpieczenie w compensa voyager - https://turystyka.compensa.pl/ z tym, że nie do końca mam porównanie, a właściwie czas, żeby porównywać różne oferty. Możecie doradzić coś?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Ubezpieczenie się przydaje, jest się bardziej spokojnym, dla mnie http://www.dekor-24.pl/folie-okienne...neczne-na-okna jest ubezpieczeniem, nie wiem jak dla was rzeczy materialne są dla mnie ważniejsze niż jakieś zapewnienia na papierze
    Ostatnio edytowane przez jacekk87876 ; 2017-03-27 o 22:21

Witam,
    zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania jeśli chodzi o ubezpieczenie Allianz Globtroter. Firma znana na całym świecie dlatego nie ma problemu z wiarygodnością takiej polisy.
    Tomasz Budka
    790-583-130
    tomasz.budka@port.allianz.pl

Moim zdaniem ubezpieczenie na wyjazd zwłaszcza zagraniczny musi być.

Turysta
    Cytat Zamieszczone przez siemanko Zobacz posta
    To oczywiste

Turysta
    Cytat Zamieszczone przez siemanko Zobacz posta
    To oczywiste

Ja ostatnim razem jak byłam na wakacjach ubezpieczyłam się w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...zne-w-podrozy/ gdzie rozszerzyłam moje ubezpieczenie o ubezpieczenie bagażu. Mam wielkiego pecha jeśli chodzi o bagaż. A to go zgubie, a to coś mi się w nim potłucze. Zawsze jak chcę przewieź coś dla mnie cennego to musi mi to u szczerbić czy co innego z tym zrobić. Dlatego od jakiegoś czasu postanowiłam także ubezpieczać swój bagaż. Znając swoje szczęście i złośliwość losu pomyślałam, że jak ubezpieczę bagaż to wtedy nic się z nim nie stanie. I faktycznie w czasie tego urlopu nic się nie stało. Czułam się tylko bezpieczniej ze świadomością, że moje ubezpieczenie może pokryć koszt jakichkolwiek szkód. Fajnie w tym ubezpieczeniu co wzięłam jest to, że mogę skompletować tak to ubezpieczenie jak chcę i jak w tej chwili potrzebuję. Mam także nadzieję, że i wy możecie tak powiedzieć o swoim ubezpieczeniu na wakacje. Że jest dobrany tylko dla was.
    Ostatnio edytowane przez Kamila89 ; 2017-03-20 o 10:28

Ubezpieczenie jest w dzisiejszych czasach szalenie istotne. Jeśli ktoś wyjeżdża za granicę często, to najbardziej opłaca się kupić polisę, która chroni przez cały rok. Za 252 zł można kupić np. polisę Bezpieczny Powrót. Chroni ona ubezpieczonego w bardzo szerokim zakresie - przy uprawianiu sportów (ze 40 dyscyplin), bagaż, koszty leczenia czy powrotu do kraju. Według mnie to ciekawa oferta, bo cena rozsądna, zakres ochrony duży i nie trzeba się przy każdym wyjeździe martwić o nową polisę.

Turysta
    Przegląda
    KRaków
    a co jeśli mam wypadek na wycieczce, a ubezpieczenie pokrywać muszę z własnej kieszeni dodatkowo??

Ja się ubezpieczam dodatkowo. Wyggoluj sobie historie turysty z Meksyku, który pojechał z biurem, miał polisę, a jednak wrócił z rachunkiem na 700 tys. zł. Sama na własnej skórze się przekonałam, że polisa z biura to niewystarczające zabezpieczenie, za złamaną rękę na nartach nic nie dostałam, bo nie było NNW. Także od tej pory kupuję polisę na rok i wiem, że kwoty jakie przewiduje są wystarczające na pokrycie pobytu w szpitalu za granicą czy ewentualny transport do Polski, jakby coś się stało. Polecam Bezpieczny, bo sprawdzony.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów