Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wyjazd na wakacje, a ubezpieczenie.

Ubezpieczenie turystyczne to w ostatnim czasie coraz bardziej gorący temat, tym bardziej, że jego cena podobno ma wzrosnąć i tutaj pytanie gdzie obecnie najlepiej się ubezpieczać? Na co zwracać uwagę, co jest dobre, a co nie? Dość ciekawie wygląda ubezpieczenie w compensa voyager - https://turystyka.compensa.pl/ z tym, że nie do końca mam porównanie, a właściwie czas, żeby porównywać różne oferty. Możecie doradzić coś?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Ubezpieczenie się przydaje, jest się bardziej spokojnym

Witam,
    zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszystkie pytania jeśli chodzi o ubezpieczenie Allianz Globtroter. Firma znana na całym świecie dlatego nie ma problemu z wiarygodnością takiej polisy.
    Tomasz Budka
    790-583-130
    tomasz.budka@port.allianz.pl

Moim zdaniem ubezpieczenie na wyjazd zwłaszcza zagraniczny musi być.

Turysta
    Cytat Zamieszczone przez siemanko Zobacz posta
    To oczywiste

Turysta
    Cytat Zamieszczone przez siemanko Zobacz posta
    To oczywiste

Ja ostatnim razem jak byłam na wakacjach ubezpieczyłam się w https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie...zne-w-podrozy/ gdzie rozszerzyłam moje ubezpieczenie o ubezpieczenie bagażu. Mam wielkiego pecha jeśli chodzi o bagaż. A to go zgubie, a to coś mi się w nim potłucze. Zawsze jak chcę przewieź coś dla mnie cennego to musi mi to u szczerbić czy co innego z tym zrobić. Dlatego od jakiegoś czasu postanowiłam także ubezpieczać swój bagaż. Znając swoje szczęście i złośliwość losu pomyślałam, że jak ubezpieczę bagaż to wtedy nic się z nim nie stanie. I faktycznie w czasie tego urlopu nic się nie stało. Czułam się tylko bezpieczniej ze świadomością, że moje ubezpieczenie może pokryć koszt jakichkolwiek szkód. Fajnie w tym ubezpieczeniu co wzięłam jest to, że mogę skompletować tak to ubezpieczenie jak chcę i jak w tej chwili potrzebuję. Mam także nadzieję, że i wy możecie tak powiedzieć o swoim ubezpieczeniu na wakacje. Że jest dobrany tylko dla was.
    Ostatnio edytowane przez Kamila89 ; 2017-03-20 o 10:28

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów