Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
    Czy ta polisa jest z PZU? Bo widziałam, że można kupić u pośrednika w iExpert. Ale mnie zastanawia kto jest głównym ubezpieczycielem. Magda jak brałaś i sprawdzałaś to daj proszę znać.

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Tak. To polisa od PZU. Akurat to stabilne towarzystwo ubezpieczeniowe więc nie masz się czego obawiać. I tak, mam aktualnie polisę. I pewnie wezmę na kolejny rok, bo mi się to opłaca. Często podróżuję i nigdy nic nie wiadomo

Wyjeżdżając poza granicę Europy obligatoryjnie należy zakupić polisę ubezpieczeniową. Polecam ubezpieczenie Compensa Voyage. Kupując polisę turystyczną trzeba zwrócić uwagę, aby ochrona obejmowała refundację kosztów nieprzewidzianych wizyt lekarskich do odpowiednio wysokiej sumy. Polisa powinna też zapewniać pokrycie kosztów ewentualnego transportu z powrotem do Polski. Do ochrony warto też dołączyć OC w życiu prywatnym oraz NNW. Zapraszam na https://turystyka.compensa.pl/, gdzie można kupić ubezpieczenie Compensa Voyage bez wychodzenia z domu, w 5 minut. Pozdrawiam, Online Ekspert Compensa.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów