Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
    Turysta
    Przegląda
    Warszawa

Plany sylwestrowe

Wyjeżdżacie gdzieś na Sylwestra? A może zostajecie w domu? Ja prawdopodobnie wybiorę się z rodziną do Warszawy. Zatrzymamy się tutaj i na Starówce przywitamy Nowy Rok
    Ostatnio edytowane przez Robert Musza ; 2016-10-21 o 07:56
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement
    Przegląda
    Advertising world

Ja się zastanawiam nad sylwestrem a co polecasz konkretnego?

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Uważam że Sylwestra można spędzić w Polsce, wybierając jedynie odpowiednio miejsce i dobrze się bawiąc. Zobaczcie chociażby np w Pałacu Brzeźno niedaleko Wrocławia. Fajny klimat i Sylwester w rozsądnej cenie.

A czy ktoś wybiera się na Sylwestra na Mazury? Przeglądałam parę ofert, no i czas już mocno nagli. Czy polecacie ten region zimą?

Ja się zastanawiałam nad wynajęciem pokoju tutaj: http://www.marinanawigator.pl/sylwes...-na-wylacznosc . Nie wiem jak z tą impreza "w zaprzyjaźnionym obiekcie", bo akurat mnie interesuje nocleg - swoją zabawę już mamy. Ale ogólnie oferta wydaje się całkiem w porządku, może warto dopytac sie o szczególy.

Byłem w Zakopanem, polecam w przyszłym roku, byłem też przed tym wyjazdem w drukarni wykonywałem drukowanie 3d a to polecam przez cały rok się sprawdza. Nawet nie wiecie ile rzeczy można wykonać w takiej drukarni, które nam w wycieczkach czy zwiedzaniu mogą znacząco pomóc. Zawsze dobre oferty.
    Ostatnio edytowane przez mati_kowa ; 2017-04-23 o 08:50

Oj... Zakopca to nie polecam, pełno ludzi i drożyzna.

A w tym roku macie jakieś fajne propozycje, jeżeli chodzi o jakiś krótki wypad podczas sylwestra. Sprawdzałam i bardzo fajnie się składają dni wolne.

A co powiecie na sylwestrowy wyjazd do Wisły? Moim zdaniem to bardzo fajna opcja, ponieważ można się świetnie bawić i przywitać Nowy Rok w Beskidzie Śląskim

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów