Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

wyjazd do Bułgarii

W przyszłym roku planujemy wybrać się z rodziną do Bułgarii. Czy warto? Które hotele i miejscowości polecacie? Czy macie jakieś rady dla początkujących podróżników? Pozdrawiam
    [sygnatura niezgodna z regulaminem/Seth]

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Jeżeli potrzebujesz wynająć samochód w Bułgarii - wybierz Top Rent A Car Bułgaria.
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2016-09-23 o 08:27

Jeśli lubicie spokojne wakacje to najlepiej najpierw zabezpieczyć swój dom kupując http://www.projekt-wem.pl/moskitiery-warszawa od tego zacząć, polecam omijać najmodniejsze kurorty. Bułgaria cały czas cieszy się dużym powodzeniem wśród turystów, co można boleśnie odczuć w środku sezonu...
    Ostatnio edytowane przez Olek90 ; 2016-10-06 o 18:11

Ja znalazłam tanie wycieczki na suncenter do Bułgarii. Byłam, sprawdziłam, polecam... Było lepiej niż myślałam i dobrze mi z tą myślą, że wiem że nie przepłaciłam u innych touroperatorów bo wyszukało mi najtańszą wycieczkę w to samo miejsce

O kurcze, szkoda, że forum zawalone jest przez spamerów. Ja polecam Ci Sofię, to naprawdę śliczne miasto. No i można je budżetowo zwiedzać, duża część atrakcji jest darmowa. A jak odpoczynek z dzieciakami nad wodą, to Złote Piaski
    Zapraszam na taniezwiedzanie.com, serwis o budżetowym podróżowaniu,tanie loty, tanie noclegi, porady i wskazówki.

W Bułgarii nad morzem polecam Święty Włas - mała miejscowość w okolicy Słonecznego Brzegu. Miejscowość ma świetny mikroklimat gdyż z jednej strony jest otoczona przez morze, a z drugiej przez góry, i dlatego świeże powietrze z nad morza zatrzymuje się nad miejscowością. A jeśli ktoś chce imprezować to ma blisko do Słonecznego Brzegu.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów