Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

ubezpieczenie w podróży

Planujemy w wakacje wyjazd na Ukrainę, będziemy dużo zwiedzać, zastanawiamy się też nad zahaczaniem o Czarnobyl/Prypeć. Jak wygląda w tej sytuacji kwestia ubezpieczenia, potrzebne jest coś dodatkowego? Czy w ogóle można załatwić na miejscu jakąś wycieczkę w te okolice, czy lepiej wykupić coś w Polsce i ew. po zakończeniu zostać na Ukrainie i kontynuować podróż?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Ja wybieram się do Czarnobyla, ale jest to wycieczka zorganizowana przez polskie biuro i ubezpieczenie jest już w cenie. Nie chcę wprowadzić Cię w błąd, ale wydaje mi się że zwykłe ubezpieczenie turystyczne wystarczy.

Szczerze mówiąc to sam zacząłem się zastanawiać czy nie lepiej to oddzielić, teraz zwiedzić inne miejsca, a taką wycieczkę zrobić sobie w innym terminie, bo trochę boję się ukraińskich organizatorów

może, chociaż żal byłoby tam nie pojechać będąc już na miejscu raczej nie ma się czego obawiać, organizują na pewno dużo takich wycieczek i raczej mają pojęcie o tym co robią - nie spodziewałbym się akcji rodem z Reaktora Strachu

haha, to był zdecydowanie wybitny film skonsultowałem się ze znajomym który już na takiej wycieczce był i kupiłem po prostu zwykłe ubezpieczenie, wybrałem PZU Wojażer (znalazłem na stronie Wakacyjna Polisa), a dokładny plan tripa jeszcze zaplanujemy. dam znać czy spotkaliśmy kadłubki rodem z Reaktora

Pewnie w ciągu roku zwiedzasz wiele miejsc, jak lubisz odwiedzać kraje zagraniczne. Warto wykupić wtedy polisę Bezpieczny Powrót. Super sprawa z taką polisą. Płacisz na rok 252zł, możesz ją wykupić w ten sam dzień co wyjazd, aby długo była ważna i obowiązuje zagranicą w wielu przypadkach. Koszt leczenia, koszt akcji ratunkowej, oc, ubezpieczenie bagażu, powrót do polski, NNW. Szeroka gama na bezpieczny powrót z zagranicznych stron.

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o ubezpieczenie na okres naszych wakacji i zagranicznych podróży, to oczywiście uważam że jak najbardziej warto, ponieważ zawsze mamy w takim przypadku pewien bufor bezpieczeństwa, z tego co się orientuje to nie jest droga opcja.

Nie jest droga. Jak pisałam wcześniej - 252 zł za cały rok. Przy jednym wyjeździe to w mojej ocenie mało. A jeśli ktoś podróżuje częściej (sam, z biurem podróży, prywatnie, służbowo) to w ogóle się opłaca. Koszt za leczenie za granicą i dodatkowe usługi z tym związane może być porażający i nie ma sensu ryzykować. A Bezpieczny Powrót jest od dobrego ubezpieczyciela - PZU więc to też gwarancja jakości.

Ja tam jeszcze bym się postarała o zielona kartę OC. Nie trzeba wtedy się martwić czy w tym kraju obowiązuje moje OC czy nie. Na http://www.oc-online24.pl/dokument-p...zielona-karta/ piszą jakie trzeba mieć dokumenty. A to bardzo ułatwia sprawę jak się często wyjeżdża, po za tym na takiej zielonej karcie OC można zaoszczędzić. Dzięki niej nie trzeba wykupywać OC w danym państwie

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów