Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Kolonia dla dziecka.

Szukam koloni dla dziecka nad Bałtykiem. Chodzi mi o sprawdzone miejsce z wykwalifikowana kadrą. Kolonia oparta zarówno o zajęcia rozwojowe jak i aktywność ruchową - 12-14 lat.

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Ja kiedyś wysłałem dziecko z księdzem na taką kolenie.Był zadowolony.Tylko kościół dzień w dzień...

Witam no to muszę Ci powiedzieć że na prawdę dobrze trafiłeś. W zeszłym roku miałam podobną sytuację bo sama nie mogłam nigdzie z dziećmi pojechać z powodu braku urlopu w okresie letnim to chciałam aby moje dzieci chociaż z tego skorzystały. Dlatego właśnie pomyślałam o koloniach przecież sama jeździłam nad morze i na mazury gdy byłam w ich wieku. Są to wspomnienia i przeżycia które pozostają w pamięci na całe życie. No ale nie wiedziałam na jaką firmę mam się zdecydować. Moja koleżanka z pracy podesłała mi link do strony firmy https://www.atas.pl/ która właśnie specjalizuje się w tego typu wyjazdach dla dzieci oraz młodzieży. Gorąco polecam zajrzeć na ich stronę internetową i zapoznać się z ofertą. Dla mnie to był strzał w dziesiątkę. Dzieci nie tylko zwiedziły dany region ale też wiele się o nim nauczyły w dodatku codziennie były rano ćwiczenia na pobudkę, wspólny apel, gry i zabawy. Czyli to co dzieci lubią najbardziej. Jeśli chcesz aby Twoje dziecko w końcu się gdzieś ruszyło a przy tym nauczyło to ich ofertą jest właśnie dla Ciebie.

Akurat dla dzieci w wieku 12-14 lat spokojnie można znaleźć dobre kolonie nad Bałtykiem, tylko teraz sprawa ceny, czy posiadasz jakiś określony budżet na ten cel? Mają być to kolonie jedno czy dwu tygodniowe? Podaj więcej szczegółów i postaramy się pomóc na forum.

Ja za młodziaka na kolonie zawsze do Ustki jeździłem, to były czasy Kiedyś moja siostra na wycieczki jeździła z BUTa ale nie wiem czy nadal istnieje

Teraz nad morzem więcej jest obozów niż koloni. Wiadomo, taniej takie coś zorganizować.

Zależy od miejscowości, na zachodnim wybrzeżu faktycznie znajdziemy więcej obozów, z kolei na wschodzie przeważają już kolonie dla dzieci. Jeżeli wątek jest nadal aktualny to koniecznie daj znać na jaką miejscowość ostatecznie padł wybór

Polecam ci zespół http://www.active-camp.pl/ - fajni ludzie, dobrze przygotowana kadra i bardzo ciekawa oferta. Dużo mogą sie dzieci nauczyć i dowiedzieć, np. windsurfingu czy żeglarstwa itd. Co woli dziecko i co chcą rodzice

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów