Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wakacje na raty?

Czy pojechalibyście na wakacje na raty? W sensie nie macie kasy, ale mimo wszystko wyjeżdżacie gdzieś na wakacje?
    Ja mam wątpliwości. Czy nie lepiej w takim wypadku odczekać i wakacje sobie zorganizować mając już normalnie oszczędności?
    Bo co jeśli nie będziecie mieli z czego to zwrócić?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

To zależy czy problem z kasą chwilowy. Jeśli normalnie zarabiam, a nie miałam kasy przez inne duże wydatki, to jak najbardziej, wolę wziąć kredyt i normalnie mieć wypracowany urlop. Ale jeśli nie mam kasy, pracy, to na pewno nie władowałabym się w takie długi. Ogólnie jestem zdania, że życie jest zbyt krótkie, żeby sobie odmawiać tego, co najbardziej kochamy robić. Macie podobne podejście?

No wiesz... Ja zawsze byłem trochę cykorem, musiałem mieć zabezpieczenie finansowe na długo, ale... akurat tutaj masz rację. Bo jeśli raty są 0 proc. to tak naprawdę koszt wakacji jest dokładnie taki sam, jak przy normalnych płatnościach. Bo rozumiem, że tam żadne ukryte atrakcje się nie pojawiają? Piszę przynajmniej o tych ratach Travelplanet. Tak się faktycznie RRSO=0?

Ja uważam podobnie. Pracuję więc należy mi się chociaż krótki odpoczynek. A przy okazji dzieci coś zobaczą.

Turysta
    Przegląda
    Gorzów wlkp
    Wakacje na raty ? U mnie sytuacja finansowa także wygląda kiepsko i co raz częściej się zastanawiam czy nie wziąć jakiegoś kredytu czy chwilówki i pojechać się gdzieś rozerwać na weekend chociażby. Ktoś ostatnio mówił mi o https://www.moneyman.pl/ pożyczył bym tak chociaż tysiąc złotych i na dobry weekend by starczyło. Hotel dojazd i zabawa

Zależy jaki chcesz obrać kierunek.
    Zarabiając średnią krajową razem z partnerem i wybierając się np na Seszele to prawie jak skoczenie z mostu
    Jednak przy powyższych dochodach biorąc nawet mini kredyt np na Chorwację, Bułgarie grzechem chyba nie jest....

Zależy jaki chcesz obrać kierunek.
    Zarabiając średnią krajową razem z partnerem i wybierając się np na Seszele na kredyt to prawie jak skoczenie z mostu
    Jednak przy powyższych dochodach biorąc nawet mini kredyt np na Chorwację, Bułgarie grzechem chyba nie jest....

Wszystko zależy od tego jaka będzie to konkretnie kwota, im wyższa tym w zasadzie gorzej bo potem jednak mimo wszystko trzeba to spłacić. Niższa kwota to zawsze mniejsze ryzyko.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów