Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Plan wakacji - Mazury

Witam,

w tym roku planujemy z dziewczyną wybrać się na mazury na rowerach (wiem wiem, zima a my wakacje planujemy :P). Całość już mamy zaplanowaną, chociaż co chwilę coś się zmienia :-) Konkretnie chodzi mi o jakieś przewodniki po mazurach dla rowerzystów, to co znalazłem sam jest niewystarczające, może znacie jakieś strony prywatnych osób, blogi itp gdzie znajdziemy opisy tras ewentualnie jakieś zdjęcia ? Z góry dzięki za pomoc.

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement
    Przegląda
    Advertising world

Znalazłam post o najciekawszych trasach w Mikołajkach: https://www.facebook.com/NocowoPL/po...4410582603735/. Nie wiem czy wybieracie się w tym kierunku i zgaduję, że potrzebujecie czegoś bardziej szczegółowego, ale może jakoś się przyda.

Sprawdź trasę przez google maps i na trasie szukaj atrakcji w poszczególnych miastach. Fajny wypad swoją drogą - wybraliście się już? Będziecie się bawić w survi czy spać po hotelach?

Życzę powodzenia, żeby komarów było mało.

Moim zdaniem warto odwiedzić Mikołajki Można tam naprawdę nieźle odpocząć, zwłaszcza gdy zadba się o odpowiednie zakwaterowanie. Na http://www.domkinamazurach.info.pl/forum/ można znaleźć wiele ofert

Akurat ten temat jest bardzo rozległy, ponieważ na Mazurach niemal w każdy miejscu macie wiele ciekawych ścieżek rowerowych które z całą pewnością warto przejechać. Co z noclegiem, zatrzymujecie się gdzieś czy śpicie pod namiotem?

No, ale na Mazurach to też trzeba uważać na bagna jak się rowerkiem śmiga Ja tam się lubię zatrzymywać w pensjonatach, przynajmniej człowiek się budzi i może dalej jechać
    Zwiedzone w dużym stopniu: Włochy, Francja, Grecja, Chorwacja, Niemcy, Czechy, Słowacja

Szczerze mówiąc to bardzo fajny pomysł, akurat ciekawych szlaków i tras rowerowych na Mazurach nie brakuje i spokojnie można spędzić cały weekend tylko jeżdżąc. Co do przewodników, to są specjalne mobilne aplikacje z których polecam korzystać. Są dokładne i też mogą wyznaczyć fajne, ciekawe trasy.

Jeżeli szukacie noclegów na mazurach, to sprawdźcie sobie koniecznie ten portal: Mazury noclegi - bez problemu można dorwać naprawdę tanie i dobre opcje, nie wiem jak oni te oferty zbierają, ale są naprawdę świetne

Ja się wybieram do nowego hotelu na mazurach - Narie Resort & SPA Znajoma była i mega poleca, chociaż trochę ceny spore

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów