Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
    Czasem warto dopłacić Szczególnie jak miejsce zacne

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

No komarów w tym roku na mazurach będzie pewnie sporo, jedyny taki najgorszy minus biwakowania i kampingów ;/

Turysta
    Przegląda
    Rzeszów
    wiadomo czy para wybrała się już rowerami?

Ja wraz z kilkoma znajomymi z Gdańska wybieram się rowerami do Olsztyna. Artykuł z http://www.info-news.pl/atrakcje-olsztyna/ zachęcił nas do odwiedzenia tego miasta. Dostaniemy tam dwa dni, a następnie ruszamy dalej w głąb mazur. Mamy zamiar pojechać do Świętej Lipki i stamtąd zrobić sobie bazę wypadową aby pozwiedzać okolice. Mamy nadzieję, że trzy dni nam starczą bo jedziemy dalej na jakiś obóz biwakowy nad jezioro. Aby tam wylegiwać się kolejne trzy dni. I niestety już będziemy musieli wracać. Bo kończy nam się urlop

Na żadnym forum związanym z podróżami nie znalazłam wątku o pierwszej pomocy.. wiele kierunków podróżniczych zahacza a morze czy jeziora jak w przypadku Mazur. Warto poświęcić chwilę i przeczytać o zasadach pierwszej pomocy osobie tonącej. To 5 minut a komuś może uratować lata cennego życia..
    pierwsza_pomoc_tonacemu_infografika.jpg
    Źródło: https://www.eactive.pl/pozycjonowani...z-infografika/

Ja w tym roku planuję zajrzeć do Spychowa i okolic Rucianego

Jeżeli chodzi o plan wakacji, to polecam uwzględnić w nim również Kujawy i okolice Torunia, gdzie każdy solidnie wypocznie w ciszy, z dala od tego całego zgiełku jaki towarzyszy nam na co dzień. Nasz kompleks pałacowy oraz Spa zapewni Wam niesamowite chwile relaksu

ja byłem ostatnio rowerami z dziewczyną na Mazurach świetna sprawa

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów