Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Parkowanie auta w Modlinie - oferta PARKING MODLIN | SOLID PARKING

Sprawdzony parking w pobliżu Lotniska Modlin, zlokalizowany w odległości 5,5 km od Terminala w miejscowości Stanisławowo.
    Parking Modlin to obiekt czynny 24 godziny na dobę i znajduje się dodatkowo pod całodobowym monitoringiem kamer i systemów alarmowych.
    Do dyspozycji podróżnych przygotowanych jest 100 miejsc parkingowych.
    W cenie usługi parkowania uwzględniony jest bezpłatny transfer na Lotnisko Modlin w obie strony (na żądanie klienta - bez ustalonych sztywno godzin odjazdów). Przejazd na lotnisko odbywa się klimatyzowanym busem.
    Dodatkowo przygotowana jest poczekalnia oraz toaleta dla klientów. Na terenie całego parkingu można skorzystać z bezprzewodowego Internetu (Wi-Fi).

tel. +48 531 180 180
    Lokalizacja GPS: N 52° 27' 55.7694” E 20° 43' 19.3491”
    Lokalizacja Google

Cennik parkowania:
    1 dzień: 30 zł
    2 dni: 35zł
    1 tydzień: 50zł
    2 tygodnie: 85 zł

Akceptowane Płatności Kartą.
    Ostatnio edytowane przez adibu ; 2015-07-12 o 09:11

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Szkoda, że taki kawał od lotniska. Mimo wszystko odległość kilku kilometrów robi różnicę. Ja od czasu do czasu korzystam z terminalu w Modlinie (zdarza się, że nawet kilka razy w roku) i zazwyczaj wybieram parkingi, które są ulokowane jak najbliżej samego lotniska, najlepszy jest http://modlinparking.pl/. Można powiedzieć, że lotnisko jest pod drugiej stronie ulicy Jak łatwo się domyślić przebycie drogi z parkingu do terminalu nie sprawia trudności, więc nie trzeba dodatkowo zaprzątać sobie głowy tym jak zorganizować transport z samego parkingu. Im mniej kombinowania pod względem logistycznym tym lepiej.
    Ostatnio edytowane przez stach ; 2015-11-13 o 09:40

W Krakowie też wokół lotniska jest mnóstwo małych prywatnych parkingów, które oferują nie tylko niższe ceny za parkowanie ale przede wszystkim dowóz do lotniska w cenie

Turysta
    Przegląda
    Kraków
    które oferują dojazd w cenie??

Jeśli nie wiecie, gdzie możecie zostawić auto w Warszawie, to skorzystajcie z aplikacji na telefon ParkZ. Wystarczy ją pobrać ze sklepu GooglePlay i zainstalować na swoim smartfonie. Uwierzcie mi, że to bardzo ułatwi Wam życie - ja już się nie denerwuję tak, krążąc po mieście przez kilkadziesiąt minut.

Turysta
    Cytat Zamieszczone przez nigdziebadz Zobacz posta
    Jeśli nie wiecie, gdzie możecie zostawić auto w Warszawie, to skorzystajcie z aplikacji na telefon ParkZ. Wystarczy ją pobrać ze sklepu GooglePlay i zainstalować na swoim smartfonie. Uwierzcie mi, że to bardzo ułatwi Wam życie - ja już się nie denerwuję tak, krążąc po mieście przez kilkadziesiąt minut.
    A co to ma wspólnego z tym wątkiem.

Parkowalem lecąc z Modlina na dwóch parkingach. Ten na przeciwko lotniska - nie można tam skręcić i przejść, bo nie ma pasów. Sprawdzałem i musiałbym drożej zapłacić i iść z rodziną i z bagażami kawałek na piechotę.
    Wybieram parkingi mniejsze bo na tych większych długo się czeka na odbiór - maja wiecej ludzi i muszą zrobić kilka kursów.
    Zostawialem już na Modlinie auto na solidparking i mam pozytywne opinie - dowieźli i odebrali z Modlina sprawnie w kilka minut.

Aplikacja o której pisałam ułatwia parkowanie. A dokładniej - znalezienie miejsca parkingowego. Daje przyjezdnym alternatywne możliwości i jestem pewna, że komuś się przyda.

Jeszcze tutaj jest fajny parking: https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-modlin/ . Sama korzystałam, gdy ostatnio wylatywałam z tego lotniska i byłam bardzo zadolowolona; polecam !
    Ostatnio edytowane przez kaja111 ; 2017-03-16 o 17:33 Powód: poprawki

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów