Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

wymiana pieniędzy

w jaki sposób dokonujecie wymiany pieniędzy przed wyjazdem za granicę? korzystaliście kiedyś np. z kantorów internetowych?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

teraz jest fajna propozycja alior banku. Wymieniasz po bardzo dobrym kursie pieniądze na EURO czy USD przez internet i za granica możesz używać karty płatniczej lub darmowo wyjąć gotówkę przed wyjazdem w obcej walucie w placówce banku. Myślę, że przed kolejnym wyjazdem z tego skorzystam bo trochę znajomych to ma i rekomenduje, a wcześniej zawsze wymieniałam przez kantory internetowe - bo zawsze trochę taniej

ja różnie,czasem tradycyjne kantory, czasem internetowe
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2015-04-29 o 18:25

Eksplorator
    A ja płacę kartą i nie ma tragedii na przeliczniku.
    Może i bym te 5zł zaoszczędził na wymianie wcześniej, ale powiedzmy że za to kupuję sobie czas i beztroskę :P

Turysta
    Przegląda
    Warszawa
    ja nie korzystałem ale chyba bym sie tak bał
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Z moich obserwacji wynika, że euro czy usd lepiej sobie wymienić w kantorze, natomiast mniej popularne waluty jak kuny czy korony opłaca się płacić kartą.

Jeżeli chodzi o wymianę pieniędzy, to ja polecam spróbować skorzystać z opcji kantorów internetowych co jest bardzo wygodne i tańsze pod względem wymiany waluty niż ma to miejsce w kantorach stacjonarnych.

Pieniądze można wymienić w kilka sposobów. Jeżeli komuś zależy na bezpieczeństwie to polecam zrobić to bezpośrednio w placówce banku.

Przeważnie bardziej zawsze jest opłącalny kantor, przy platnosciach karta trzeba ponosic sporo oplat za przewalutowania

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów