Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: majówka

majówka

macie już plany na majówkę? wolne coraz bliżej a jak nie wiem jeszcze jak zorganizować sobie i mojemu facetowi czas... to dobry czas żeby się grzieś wyrwac, tylko gdzie?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Turysta
    Przegląda
    Kraków
    Ja jadę w Bieszczady - to zawsze dobry wybór

Turysta
    Przegląda
    Kraków
    Ja mam zamiar siedzieć w domu, bo remont robię, jak przystało na typowego Polaka na urlopie ;D

Bieszczady są wspaniałe, choć osobiście częściej wybieram Beskidy, ale to głównie ze względu na lokalizację. tym roku wybieramy się na małą wyprawę z Krakowa przez Morawy aż do Wiednia.
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2015-04-25 o 22:45

wybieramy się na morze, polskie, do Ustki. mamy zarezerwowane noclegi w hotelu Lubicz a poza tym idzemy na żywioł. nie wiemy jeszcze co będziemy zwiedzać ani gdzie chodzić na romantyczne kolacje ale jesteśmy pewni że coś znajdziemy oby tylko pogoda dopisałą!

Oczywiście kamperowo i wiejsko w warmińsko-mazurskim!
    [sygnatura niezgodna z regulaminem/Seth]

Eksplorator
    Kamper i mazury...hmm...pozazdrościć

Chyba jeden z większych wypasów jakie przychodzą mi do głowy! Wspaniały czas i niesamowity chill...

Turysta
    Przegląda
    Kraków
    Ja majówkę spędziłam nad jeziorem Rożnowskim, fajna miejscówka

My zawsze majówki spędzamy w domu. Ogród, natura i te sprawy Już teraz szykujemy ogród.
    Ostatnio edytowane przez Seth ; 2015-11-03 o 16:24

Jeśli wypoczynek nad morzem, to polecam Wejherowo. To pół godziny samochodem od morza, a w samym mieście można podróżować komunikacją miejską MZK Wejherowo. To też na pewno tańsza baza noclegowa niż nadmorskie kurorty. Polecam Wejherowo na majówkę i dłuższe wakacje Więcej informacji Wejherowo - www.wejherowo.pl W zakładce turystyka Wejherowo wypisane są najciekawsze atrakcje w mieście.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów