Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Kraków Nocleg

Kraków Nocleg

Cześć! Wybieram się na wycieczkę do jury krakowsko-częstochowskiej, chciałabym kilka dni poświęcić na zwiedzanie Krakowa. Czy polecacie jakiś hotel w centrum miasta?

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Tak szczerze mówiąc to hotele w centrum miasta będą po prostu drogie i jeżeli mam coś polecać,to zdecydowanie obrzeża,skąd spokojnie dojedziesz do centrum,a za sam nocleg zapłacisz znacznie taniej.

W centrum jest drogo, ale jak się chce poimprezować, to nie będziesz szukać pokoju na Bieżanowie czy Prądniku.

Zgadza się, w samym centrum jest naprawdę drogo jeżeli mowa o hotelach, szczególnie licząc weekendy, więc spodziewaj się tutaj dosyć wysokich kosztów. Ewentualnie jak radzą Przedmówcy- można poszukać tańszego noclegu na samych obrzeżach miasta i dojechać do starówki z czym nigdy nie ma problemu, komunikacja miejska dobrze działa w Krakowie.

szukaj na Bookaparcie, mają sporą bazę kwater, nie tylko w centrum Krakowa

Ja polecam booking, czasem można niezłe promocje trafić. Sprawdź wersję angielską,czeską lub niemiecką bo czasem dla nich jest tańsza oferta

A ja polecam najpierw szukać bezpośrednio na stronach danego obiektu gdzie jak się okazuje- jest taniej niż przez pośredników i różne wyszukiwarki, spotkałem się z tym już wielokrotnie.

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów