Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Bałtyk, Hel czyli polskie Hawaje ;)

Że niby zimno, mało wiatru i słońca ? Dla chcącego nic trudnego. Można i nawet trzeba się tutaj dobrze bawić czy wypoczywać.

Zapraszam do mojej "video pocztówki" oraz innych filmów http://goo.gl/4IrPpp

2. # ADS
    ADS
    Circuit advertisement

Że niby Hel Hawajami? pierwszy raz słyszę takie określenie ale już mi se podoba - na Helu byłem raz jako mały chłopiec na Kolonii na jeden dzień - pojechałoby się na dłużej!

Świetne miejsce na wakacyjny wypad ze znajomymi Może uda się w tym roku zawitać na Helu znowu
    [sygnatura niezgodna z regulaminem/Seth]

Turysta
    Przegląda
    Warszawa
    woo hawaje polskie ;p świetne stwierdzenie
    Kto szuka, ten najczęściej coś znajduje, niestety czasem zgoła nie to, czego mu potrzeba.

Hel zawdzięcza swoją sławę nietypowemu położeniu,na samym końcu półwyspu,który jest zresztą bardzo wąski,więc ne dziwne,że również atrakcyjny dla każdego turysty. Przed Helem mamy też inne ciekawe miejscowości,jak np Jurata czy Jastarnia.

Na Hel jeszcze nie dotarłam, chociaż jest to moim ogromnym marzeniem, zwłaszcza stanąć na końcu tego cypelka i poczuć jak to jest mieć morze nie tylko z przodu ale i po bokach No i raczej wybiorę się na te Hawaje poza sezonem, wielokilometrowe korki, wszechobecni współplażowicze jakoś mnie nie zachęcają :P Gadovsky - fajny filmik, aż mi się pozazdrościło takich wyczynów i wiatru we włosach :P

Okolice Helu to też świetne miejsce do uprawiania sportów wodnych. Jest tam wielometrowa płycizna więc można bez obaw wypływać nawet na duże odległości a woda i tak będzie sięgała co najwyżej do kolan. Byłem tam w zeszłym roku i wybieram się również w tym. Będę uczył się kitesurfingu ze szkołą Surfpoint. Nie mogę się już*doczekać, szczególnie, że słyszałem naprawdę wiele pozytywnych i optymistycznych opinii na temat tej szkoły

Półwysep Helski oczywiście jest atrakcyjnym miejscem, aczkolwiek wydaje mi się, że tam może być znacznie drożej ze względu już na swoją renomę, niż w innych ośrodkach ulokowanych też blisko naszego Bałtyku. Osobiście zaproponowałabym http://zacisze.mielno.pl/ - byłam tam zarówno 4 jak i 2 lata temu i jakość obsługi jak była na dobrym poziomie tak dalej jest, a ceny są również znacznie lepsze od tych na Półwyspie.

Tagi dla tego wątku

Zakładki

Uprawnienia umieszczania postów